OFERTA

Szkolenie kierowców odbywa się w następujących kategoriach: AM,A1,A2,A,B,C,C+E,B+E,D i T.

1.Kategoria  B - samochody osobowe: 30 godzin praktycznie i 30 godzin teoretycznie.

2.Kategoria C - samochody ciężarowe: 30 godzin praktycznie i 20 godzin teoretycznie.

3.Kategoria A -  motocykle(motocykl od 24 lat ( 20 lat przy posiadaniu 2lata kat.A2): 20 godzin praktycznie i 30 godzin teoretycznie.

- kat.AM - motorower od 14 lat:  5 godzin praktycznie i 5 godzin teoretycznie.

- kat.A1 - motocykl od 16 lat: 20 godzin praktycznie i 30 godzin teoretycznie.

- kat.A2 - motocykl od 18 lat: 20 godzin praktycznie i 30 godzin teoretycznie.

4.Kategoria C+E - samochody ciężarowe z przyczepą: 25 godzin praktycznie

5.Kategoria B+E - samochody osobowe z przyczepą: 15 godzin praktycznie (B+E daje uprawnienia na kat. T)

6.Kategoria D - autobusy: 20 godzin zajęć teoretycznych,

- startując z posiadaną kategorią B 60 godzin praktycznie,

- startując z posiadaną kategorią C 40 godzin praktycznie.

7.Kategoria T - ciągniki rolnicze: 30 godzin zajęć teoretycznych i 20 godzin praktycznie

Do wyżej wymienionych kategorii zajęcia teoretyczne nie są obowiązkowe, gdyż istnieje możliwość zdania egzaminu teoretycznego jako eksternista.

Prowadzimy szkolenia ADR

Istnieje możliwość dokonania wpłaty w ratach bez odsetek i dodatkowych opłat!

zobacz nas na FACEBOOK